obrazy-olejne.pl Sklep internetowy z specjalizujący się w obrazach olejnych. Posiadamy również pastele oraz akwarele. Malujemy też obrazy na zamówienie.

O mnie

Halina Kulikowska

Witam Państwa serdecznie i zapraszam do oglądania moich prac. Nazywam się Halina Kulikowska jestem malarką amatorką z wykształcenia ekonomistką. Obecnie jestem na emeryturze. Rysować lubiłam od małego dziecka. Traktowałam to jak rozrywkę. W dorosłym życiu praca, dzieci i obowiązki sprawiły, że na malowanie brakło czasu.

Jako emerytka mam więcej czasu, mąż zapisał mnie na zajęcia plastyczne w 2005 roku prowadzone przez panią prof. Urszulę Kołodziejczak, te zajęcia sprawiły, że zaczęłam malować. Początkowo pastele, później akwarele i obrazy olejne.

Moje malowanie spodobało się mnie i mojej rodzinie oraz prof. Urszuli Kołodziejczak (pierwszym krytykom) a także znajomym. To dodawało mi odwagi i zaczęłam malować obrazy olejne.

Maluję obrazy w plenerze, ze zdjęć  oraz wymyślam własne kompozycje, maluję też kopie obrazów znanych malarzy. Kiedy maluję zapominam o świecie. Malowanie to wspaniała pasja, która daje mnóstwo radości.

Dla mnie obrazy są jak dzieci, które dorosły do tego, żeby wyruszyć w świat i zdobić mieszkania i cieszyć innych.

Proszę o uwagi o moich obrazach. Pozytywne – uskrzydlają, krytyczne – dają do myślenia i pomagają spojrzeć na swoją pracę krytycznie

Za opinie z góry dziękuję

autorka

Halina Kulikowska

5 komentarzy so far »

 1. by fryzjerka z tenczy, on 08.27.09 @ 16:22

   

  obrzay przesliczne najbardziej ujol mnie portret a pozatym wszystko piekne pozdrawiam

 2. by Wiśnia, on 09.03.10 @ 16:59

   

  Pani Halino – obrazy sliczne. Nawet nie myślałam, że aż tak:) Miło mi było Panią poznać. Koleżanka z sali urologi

 3. by hipiska, on 11.12.10 @ 0:25

   

  bardzo sie ciesze że istnieją tacy ludzie jak pani!;)
  ja również jestem malarką amatorką i tak samo jak pani malując zapominam o Bożym swiecie,z uwagą przejrzalam pani galerie ,jestem zachwycona i skladam pokłony!
  dzięki pani wypowiedzi”o sobie” nabralam odwagi do swojej sztuki i chce mi sie teraz malowac malowac i malowac;)

 4. by bubbal, on 03.07.12 @ 22:00

   

  :)) Właśnie do szkoły mam analizować obraz spośród wielu wybrałam pani pracę zatytułowawną ,, Słoneczniki ” … 😉 Bardzo mi się spodobały… Powodzenia w tworzeniu dalszych dzieł… 😀

 5. by Misaki, on 04.28.13 @ 23:17

   

  Pani obrazy są bardzo piękne 🙂 Osobiście też maluje i również kocham to zajęcie 😀 oraz tworzę mangę. Panie prace pomogły mi przedstawiś krajobraz leśny … bardzo pani dziękuję 😀

Comment RSS · TrackBack URI

Dodaj komentarz

Name: (Required)

eMail: (Required)

Komentarz: